facebook pixel

Livolo

Włączniki Livolo to ekskluzywne mechanizmy dotykowe w szklanych panelach z hartowanego szkła krystalicznego o grubości 4mm, które doskonale wpasują się w nowoczesne wnętrza gdzie szkło i metal dominują nad innymi materiałami. Panele są wypolerowane z najwyższą precyzją na bardzo wysoki połysk.

nowoczesne włączniki dotykowe livolo

Dodatkowo krawędzie zostały delikatnie sfazowane aby zminimalizować możliwość wyszczerbienia krawędzi panelu. Serie Full Moon oraz Touch Switch posiadają w asortymencie mechanizmy w wersji pozwalającej na sterowanie dedykowanym pilotem Livolo. Dzięki tej funkcji możesz sterować oświetleniem (również w instalacji schodowej jak i krzyżowej), roletami czy oświetleniem zewnętrznym. Do dyspozycji są piloty obsługujące 3, 10 lub 40 urządzeń. Dzięki zastosowaniu budowy modułowej w systemie Livolo można dowolnie konfigurować łączniki, ściemniacze czy gniazdka. Dzięki bogatemu wyborowi ramek i mechanizmów każdy złoży dla siebie zestaw, który w 100% spełni jego oczekiwania.

Livolo w swojej ofercie posiada gniazda oraz włączniki, a każdy z włączników może występować również z możliwością sterowania na pilota. Możliwości łączenia gniazd i włączników w ramki wielokrotne możliwa jest na wiele kombinacji począwszy od ramek podwójnych aż do pięciokrotnych. 


Jest 288 produktów.

Pokazano 1-36 z 288 pozycji