facebook pixel

Najpopularniejsi producenci w zakresie funkcjonowania i tworzenia inteligentnych domów:

W obecnych czasach zwroty inteligentny dom czy automatyka budynkowa nie są nikomu obce. A dostęp do technologi stał się można powiedzieć powszechny. Obecnie można inteligentną instalacje wykonać za kilka tysięcy złotych. Oczywiście nie będzie można w podstawowym budżecie obsłużyć wszystkich świateł i gniazd, rolet, ogrodu, ogrzewania, alarmu, ale przy pewnym poziomie kompromisu można wybrać punkty newralgiczne, na których nam najbardziej zależy lub jest to po prostu konieczne.

inteligentny dom

W domach i mieszkaniach, które nie mają przygotowanej instalacji można zastosować system inteligentnego domu Fibaro opierający się na bezprzewodowym protokole z-wave. Dzięki temu montaż nawet kilku inteligentnych urządzeń nie będzie się wiązał z generalnym remontem całego budynku. Co w wyraźny sposób obniży koszt instalacji.

Najpopularniejsze kategorie:

nowoczesne włączniki dotykowesilniki do roletregulatory - automatykaodkurzacze automatyczne

Sterowanie domem z dowolnego urządzenia i dowolnego miejsca na świecie dzięki intuicyjnej aplikacji lub stronie internetowej. Teraz zawsze możesz sprawdzić czy wyłączyłeś żelazko czy światło. Możesz sterować  ogrzewaniem czy też sprawdzić stan alarmu bezpośrednio ze swojego smartphona lub tabletu.bezprzewodowa instalacja z-wave

Jesteśmy autoryzowanym salonem Fibaro. Zajmujemy się sprzedażą, serwisem oraz instalacją urządzeń tego producenta. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.