facebook pixel

Podczas wędrówki w kierunku nieustającego rozwoju swojej wiedzy o sprzęcie elektrycznym stworzyliśmy showroom, w którym przedstawiamy wizje domów nie tak dalekiej przyszłości. Kreujemy nowe koncepcje, we współpracy z głównymi liderami branży elektrycznej. Jesteśmy jednym z największych w Polsce i jedynym tego typu salonem w województwach kujawsko-pomorskim, wielkopolskim i pomorskim. Odnajdziecie tu najbardziej różnorodną i skrupulatnie wyselekcjonowaną prezentacje wiodących producentów.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom osób poszukujących rozwiązań nietypowych, oryginalnych i świeżych dostosowaliśmy najbardziej optymalną, w swej ekskluzywności, formę przekazu. Obszerna prezentacja informacyjna ze strony naszych konsultantów jest rozbudowana o empiryczne doznanie faktycznego działania produktów znajdujących się w naszej ofercie. Wszystko to zapewnione dzięki rozwiązaniom inteligentnej technologii produktów Fibaro.

Korzystając z ich innowacyjnych rozwiązań, można poczuć pełnię kontroli oraz nowego poziomu bezpieczeństwa i komfortu. Nasz Showroom pozwala na samodzielne przetestowanie systemu inteligentnego domu, gdzie przystąpimy do zbadania temperatury pomieszczenia, zweryfikowania odczytów z czujników otwierania drzwi, sterowania RGB, wpływając na natężenie oświetlenia panujące w salonie, czy skontrolowania czujników zalania i dymu. Prezentujemy wygodę sterowania dostępnych u nas systemów. Weryfikacja parametrów z każdego miejsca, w którym będziemy się znajdować, za pośrednictwem smartfona to kolejny olbrzymi atut tej technologii. Jedyne czego potrzebujemy to stały dostęp do internetu.

napinany-sufit-showroom.JPG

Oferowane przez nas możliwości są znacznie szersze, dając sposobność spersonalizowania ich dla potrzeb naszej rodziny. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Nie musisz umawiać się na spotkanie. Liczysz się Ty i Twoja obecność. Na tym polega magia naszego Showroom'u. Przyszłość Twojego domu jest w Twoich rękach.