facebook pixel

Nagroda reddot Design Award to prestiżowa międzynarodowa nagroda za design przyznawana najlepszym przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen w Essen w Niemczech.

Istnieje wiele kategorii, w których produkty i projekty walczą ze sobą. Od 1955 roku projektanci i producenci mogą ubiegać się o ten wspaniały tytuł, zwycięzcy są przedstawiani w corocznej ceremonii. Zwycięskie produkty prezentowane są w Muzeum RedDot Design na terenie historycznego kompleksu przemysłowego Zollverein w Essen. W 2013 roku otwarto też Muzeum Red Dot Design w Taipei. W konkursie jest też kategoria Design Wnętrz gdzie możemy znaleźć włączniki i gniazda o niepowtarzalnym stylu i fantastycznych walorach estetycznych. Poniżej prezentujemy serie, producentów, produkty, które mogą się tą nagrodą pochwalić.

Hiszpański Font 5.1

font 5.1 HiszpaniaPrzełączniki 5.1 Font Barcelona mają bardzo charakterystyczny styl i oferują wiele różnych opcji konfiguracyjnych, dzięki czemu można je łatwo dostosować do różnorodnych wnętrz i dopasować do potrzeb. Można wybierać między różnymi pokrywami, powierzchniami, ramkami, przyciskami, sterownikami itp. Kolekcja przełączników FONT 5.1 działa również w połączeniu z systemami automatyki domowej wykorzystującymi technologię KNX. Produkty pod indywidualną wycenę - zachęcamy do kontaktu.

Font 5.1


Niemiecki Berker by Hager R.Classic

Berker R.ClassicSeria R.Classic to nawiązanie do wielkich okrągłych poprzedników. To klasyczne włączniki obrotowe w bardzo nowoczesnym wydaniu. Płytki z materiałów szlachetnych z delikatnymi konturami pozbawione całkowicie ramek, zestawione zostały z solidną podstawą z tworzywa. Całość prezentuje się niebywale.

Materiały i kolory dostępne w serii Berker R.classic: stal szlachetna, aluminium, tworzywo białe z połyskiem, szkło białe, szkło czarne, tworzywo czarne z połyskiem.

Berker by Hager R.Classic


Kolejna hiszpańska propozycja Fontini by Font DO

Fontini DOJuż wkrótce w naszej ofercie.

Fontini by Font DO


PowerCube - rozgałęźniki w doskonałym stylu

Rozgałęźniki PowerCubeJuż wkrótce w naszej ofercie.

PowerCube


Pozostałe produkty, które dostały reddot design award

reddot awardProdukty, które wyróżniają się designem.