facebook pixel

Dystrybutor osprzętu instalacyjnego dla ludzi, dla których włącznik nie służy tylko do włączania światła

W ofercie posiadamy osprzęt, który wpasuje się w  każde wnętrze. Czy to pod względem kolory czy dominującego materiału jaki został zastosowany w mieszkaniu czy domu nie ważne czy to będzie metal, szkło, porcelana czy drewno. Najszersza oferta w internecie. Posiadamy w spredaży ponad 13000 gniazd i włączników.

Osprzęt dla najbardziej wymagających

Oferujemy osprzęt najwyższej jakości dla najbardziej wymagających konsumentów. Włączniki i gniazdka włoskich czy hiszpańskich producentów sprostają najbardziej wygórowanym wymaganiom. Z tego miejsca zapraszamy do współpracy architektów i projektantów wnętrz, jako że ta grupa docenia dobry design i jakość.

Klient jest najważniejszy!

Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę aby każdy znalazł wszystko co jest niezbędne. Oferujemy towar tylko od sprawdzonych producentów i dostawców. Wszystko to po to aby dostarczyć produkt najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie. Wychodząc na przeciw klientom, przyjmujemy zamówienia złożone przez sklep internetowy, telefonicznie, mailowo, przez chat, facebook czy instagram.

nasz salon z gniazdkami i włącznikami

Nasz pokój pokazowy

Zapraszamy do zwiedzenia naszej ekspozycji składającej się blisko 500 włączników. Można dotknąć, poklikać - poczuć jakość pod palcami. Zupełnie inaczej niż w standardowym sklepie internetowym.