facebook pixel

Zastanawiacie się Państwo, jaki włącznik umieścić w dziecięcym pokoju?

Dlaczego biały? Trafiając na naszą stronę z pewnością rozglądasz się za czymś innowacyjnym. Z cała pewnością jesteśmy w stanie sprostać wygórowanym oczekiwaniom każdej pociechy, prezentując jeden z kolorowych włączników dedykowanych wyłącznie dziecku. Gama kolorystyczna jest ogromna, możemy dobrać włącznik w kolorze pomalowanej ściany, tapety, ulubionego bohatera. Wahlarz możliwości jest nieograniczony. Tutaj nie ma limitów, a granice wyznacza wyobraźnia dziecka. Powyższy przykład prezentuje możliwość wyboru włącznika bez ramki lub w ramce chromowanej. Chrom w tym wypadku pokazuje swoje estetyczne możliwości.

creative glass kos  dante

Zastosowane tu rozwiązanie nie ogranicza nas jedynie do obszaru dziecięcego pokoju. W wielu przypadkach jest ono wykorzystywane przez renomowane firmy chcące umieścić we włączniku swoje logo, tak jak możemy to zaobserwować we wzorze powyżej: Jak Państwo widzą zastosowanie ramki Kos Dante Creative jest przeogromne. Dzięki niej możemy uzyskać włącznik idealnie dopasowany do wnętrza i spersonalizowany - zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Jest zdecydowanym faworytem na rynku, najczęściej wybieranym przez klientów.

wlaczniki dzieciece karlik deco art

Karlik Deco Art Kolejna propozycja dająca podobne możliwości jest Karlik Deco Art. Zastosowania są niemal identyczne, jednak za znacznie rozsądniejszą cenę. Różnica wynika z faktu, iż o ile w Kos Dante wykorzystane jest prawdziwe szkło, tak w Karlik Deco Art mamy do czynienia jedynie z plastikiem. Oczywiście możemy wybrać gotowe rozwiązania decydując się na gotowe już włączniki i gniazdka dedykowane dzieciom. Bardzo bogatą i ciekawą ofertę możemy znaleźć u marki Efapel. Producent zaprojektował ramki w kształcie słonia, sowy czy królika. Wszystko to w bogatej, kolorowej odsłonie, idealnie nadające się do dziecięcego pokoju, przez co cieszą się ogromną popularnością. Należy jednak pamiętać, że są to ramki znacznie większe od tych standardowych. Projektując pokój dla dziecka należy wziąć pod uwagę to, by nie okazało się, że włącznik jest za duży, nie mieszcząc się pomiędzy postawionym meblem a framugą. Poniżej przedstawiamy tylko kilka wybranych modeli marki Efapel

Bezpieczeństwo jest w pokoju dziecięcym najważniejsze!

Wybierając kontakty do pokoju dziecięcego należy zwrócić uwagę, by miały one przesłony torów prądowych. Wtedy dziecko nawet jak wpadnie na pomysł wbicia ołówka w dziurkę w gniazdku to nie da rady, ponieważ będzie tzw przesłona. Trzeba mieć dużo siły (jak osoba dorosła) by "przebić" się przez przesłonę torów prądowych i móc włożyć wtyczkę do kontaktu.

zatyczki

wlaczniki dzieciece efapel kids