facebook pixel
Włączniki i gniazda w szklanych ramkach - klawiszowe lub dotykowe

Włączniki i gniazda w szklanych ramkach - klawiszowe lub dotykowe

Szukasz osprzętu elektroinstalacyjnego do swojego domu lub mieszkania? Urządzasz go od podstaw i chcesz, aby włączniki były nie tylko ładne, ale również trwałe i bezawaryjne? Wybór włączników i gniazdek elektrycznych jest naprawdę olbrzymi. W każdym sklepie lub markecie budowlanym można znaleźć włączniki w cenie od kilku do nawet kilkuset złotych. Różnią się jakością wykonania, materiałem, kształtem i funkcjonalnością. Które z nich wybrać?

Polecamy nowoczesne włączniki w szklanych ramkach

Dlaczego? Co w nich jest lepszego od włączników z tworzywa sztucznego? Przede wszystkim rzadko spotykany materiał. Ile razy miałeś do czynienia ze szklanymi włącznikami i gniazdkami? Oczywiście nie jest to taki sam rodzaj szkła, jak stosowany w szybach czy dekoracjach . Włączniki i gniazda w szklanych ramkach są wykonane z mocniejszego, hartowanego szkła, odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Różnice można poznać na pierwszy rzut oka, jak również w bezpośrednim kontakcie. Szklane ramki są idealnie gładkie, a do tego zawsze chłodne. Ramki są dedykowane do określonej linii produktów, w której znajdziemy pełen przekrój osprzętu elektroinstalacyjnego – włączniki klawiszowe, dotykowe i gniazda. Pojedyncze i podwójne, oświetleniowe, krzyżowe, klatkowe oraz do sterowania roletami.

Unikalne cechy szklanych ramek

  • Kolorystyka – czyli to, czym wszyscy się zachwycamy. Znudziły Ci się białe, szare, czarne lub srebrne ramki? Te wykonane ze szkła na pewno Cię nie zawiodą. Dostępne zarówno w podstawowych, eleganckich kolorach, jak i radosnych barwach – żółtych, czerwonych, zielonych czy fioletowych. Umożliwiają harmonijne wkomponowanie w wystrój każdego pomieszczenia, łatwo przełamując nudę i monotonię.
  • Elegancja – chłód szkła jest ściśle powiązany z eleganckim wyglądem i wygodą użytkowania. Na ramkach nie odkłada się brud, a ewentualne tłuste ślady są bardzo łatwe do usunięcia. Szklane ramki gniazd i włączników polecamy szczególnie do reprezentacyjnych pomieszczeń, takich jak salony, gabinety, halle oraz biura i gabinety.