facebook pixel
PowerCube - już  wkrótce w naszej ofercie

PowerCube - już wkrótce w naszej ofercie

Co jest największą zmorą podczas prac kuchennych? Brak wystarczającej ilości gniazdek elektrycznych. Jest to szczególnie dotkliwe wtedy, kiedy kilka osób bierze udział w gotowaniu. Zazwyczaj jest tak, że między sobą walczą o dostęp do jednego lub dwóch wolnych gniazdek. Mikser, blender, mikrofalówka i dziesiątki innych urządzeń AGD, wymagają zasilania elektrycznego. Jak sobie z tym radzić, pomijając duże, nieestetyczne i mało higieniczne przedłużacze? Rozwiązaniem jest PowerCube. Kostka elektryczna pełniąca rolę rozgałęźnika.

Co to jest Power Cube?

Jest to designerski rozgałęźnik o wyglądzie dużej kostki. Urządzenie jest wyposażone w gruby i elastyczny kabel zasilający, który podłącza się do istniejącego gniazdka. Ma on długość kilkudziesięciu centymetrów i zasila 5 dodatkowych gniazdek, rozmieszczonych na 5 wolnych ściankach kostki. Wszystkie gniazdka w kostce są wyposażone w uziemienie, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Aby rozgałęźnik Power Cube wyglądał jeszcze ciekawiej, w ofercie występuje kilka wersji kolorystycznych. Zewnętrzna obudowa jest zawsze biała, w wnętrza gniazdek kolorowe.

Jak wykorzystać Power Cube?

Chyba nikomu nie trzeba przybliżać zastosowania rozgałęźników elektrycznych. Power Cube można wykorzystać wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z deficytem wolnych gniazdek elektrycznych. Z jednego zamontowanego na stałe gniazdka można uzyskać 5 dodatkowych. W kuchni Power Cube można umieścić na blacie lub zamontować do spodu wiszących szafek. Rozgałęźnik sprawdzi się również w biurze. Jego nowoczesny wygląd doskonale komponuje się ze sprzętem komputerowym. Do urządzenia można podłączyć każdy sprzęt zasilany prądem 230V – począwszy od ładowarki do telefonu komórkowego, przez monitor, drukarkę lub lampkę. Rozgałęźnik został wykonany z bezpiecznego, termoplastycznego tworzywa, które nie ulega zapłonowi. Ponadto, Power Cube spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa, dzięki czemu bez obaw można go użytkować w kuchni, salonie lub gabinecie.