facebook pixel
Miedź -  motywem przewodnim dekoracji wnętrza

Miedź - motywem przewodnim dekoracji wnętrza

Detale odpowiadają za tworzenie klimatu wnętrz. Jednym z mniej docenianych sposobów aranżacji pomieszczeń są włączniki światła. Na szczęście tendencja ta powoli ulega zmianie, a to wszystko za sprawą coraz to nowszych, bardziej innowacyjnych wyrobów. Jednymi z takich są włączniki w miedzianych oprawach. Do tej pory większość z nas była przyzwyczajona do klasycznych włączników światła w plastikowych obudowach. Ramki z tworzywa sztucznego występowały w kilku podstawowych kolorach i kształtach, niczym szczególnym nie zwracając na siebie uwagi.

Osoby, które oczekują od swojego mieszkania czegoś więcej, a także Ci, którzy pragną tchnąć w swoje wnętrza nowego ducha, powinni zainteresować się włącznikami w miedzianych ramkach. Co jest w nich takiego wyjątkowego?

Oryginalny materiał - miedź jest jednym z najcenniejszych metali. Jest to materiał osiągający bardzo wysokie ceny, a jednocześnie cechujący się dużą wytrzymałością. Takie też są mosiężne włączniki oświetlenia. Cechą charakterystyczną dla miedzi jest bardzo wysoka temperatura topnienia - aż 1085 stopni Celsjusza. Włączniki miedziane są mają bardzo dużą odporność na działanie ognia.

Niebanalny kolor - kolor miedziany wraca do łask. Jest coraz chętniej wykorzystywany przez projektantów do tworzenia eleganckich, ale i funkcjonalnych wnętrz. Mosiądz znakomicie komponuje się z każdym innym kolorem tła – od bieli, przez odcienie szarości aż po brązy. Przykuwa uwagę, ale jednocześnie pozostaje nienachalny i subtelny, zdradzając dobry gust właścicieli nieruchomości. .

Szlachetne wykonanie - włączniki w miedzianych ramkach to synonim precyzyjnego wykonania i dbałości o każdy detal. Włączniki występują w dużym wyborze kształtów i wielkości, pozwalając na łatwe dopasowanie do każdego typu wnętrz i panującej w nim aranżacji.

ramka-1-pojedyncza-efapel-logus90-animat ramka-1-pojedyncza-legrand-celiane-miedz ramka-1-pojedyncza-kontakt-simon-simon-8

Pożądane na rynku - miedziane włączniki są pożądane nie tylko przez projektantów, ale i wielbicieli historycznych wnętrz. Elektryczne włączniki w miedzianych ramkach stanowiąc obiekt pożądania dla wielu osób, osiągając zawrotne ceny na rynkach wtórnych.

Teraz również i Państwo mogą cieszyć się takimi włącznikami, wykonanymi ze 100% miedzi. Trwałe, odporne na uszkodzenia, dostępne w wielu wariantach. Czekają na to, aby zdobić wnętrza Państwa domów i mieszkań, czyniąc je piękniejszymi i bardziej praktycznymi.


Zobacz wszystkie włączniki w miedzi