facebook pixel
Szklane włączniki dotykowe livolo

Szklane włączniki dotykowe livolo

Mogłoby się wydawać, że o włącznikach i przyciskach myśli się pod koniec remontu, pozostawiając ten temat właściwie w zawieszeniu, od tak, niczym zabawę dodatkami przystępując do końcowego już doboru wykończeń.

Okazuje się jednak, że zadziwiająco często kierowane są do nas pytania z wątpliwościami, prośbami o delikatne sugestie, bądź zaproponowanie konkretnym propozycji już na etapie projektu remontu mieszkania, czy budowy domu. To właśnie nas napędza, sprawia, że tak bardzo oddajemy się naszej branży. Prowokuje do nieustannego dążenia sięgania po najwyższą jakość, wykraczania poza codzienność, do podtrzymywania najlepszych, panujących trendów, a nawet... próbowania wykreowania całkiem nowych. Livolo - marka, która przyprawia nas o przyjemny dreszcz ekscytacji. Możliwości, które są nam wręczane są tak olbrzymie, a korzyści tak wymierne i dostrzegalne, że nie sposób nie mówić o wyrobach tej firmy. Stuprocentowy perfekcjonizm, futuryzm i elegancja to przepis na rozwiązania niecodzienne i zachwycające.

Kolorystyka zachowana jedynie w czterech kolorach: białym, złotym, srebrnym i złotym. Niewiele? Mamy pewność, że nie są to produkty przyciągające jedynie szerokim zróżnicowaniem wizerunku. Wykonania i połączenie poszczególnych barw na materiale z krystalicznego szkła utrzymane są tutaj w iście mistrzowski sposób. Możliwości dotykowego, czy też zdalnego sterowania zachwycają swoją niezawodnością. Sprawdziliśmy dziesiątki modułów, przetestowaliśmy ich potencjał, a werdykt zawsze okazywał się jednoznaczny. Użytkując wyroby Livolo przenosimy się do nieznanej dotąd krainy domowego zacisza. Serdecznie zapraszamy do poznania tego świata. Urozmaicajmy własne życie, rozkochując się jego prostocie.