facebook pixel
Jak poprawnie kupować produkty marki Livolo by niczego nie zabrakło?

Jak poprawnie kupować produkty marki Livolo by niczego nie zabrakło?

Jak poprawnie wyszukiwać i dobierać produkty marki Livolo? 

Czemu jeden produkt kosztuje 30zł, a drugi, który wygląda identycznie, ponad 100zł więcej? 

livolo-podobne.jpg

Gdybyśmy dokładnie czytali nazwy produktów to zwrócilibyśmy uwagę, że w pierwszym produkcie mamy do czynienia z włącznikiem pojedynczym i podwójnym i że tu pojawił się magiczny napis "Full Moon", a w drugim produkcie produkt nazywa się "Ramka podwójna z MIEJSCAMI na włączniki..." i tu również magiczne słowo, tym razem, "Moduł" ;-) 

Wszystkie produkty Livolo, które w nazwie mają zawarte "Full Moon" oznacza, że są produktami kompletnymi

Produkt, który dotyczy samej ramki w nazwie ma słowo "Moduł". Słowo to jest dodane do wszystkich ramek Livolo, oraz do wszystkich gniazd i włączników, które nie zawierają ramek. Słowo Moduł oznacza, że jest to moduł, do którego należy dokupić "coś jeszcze", aby otrzymać kompletny produkt

Jeśli nawet będziemy już w produkcie, który nie jest kompletny, to na dole stworzyliśmy listę produktów, które może klient potrzebować kupując przykładową ramkę. I tak w powyższym przypadku w produkcie za 32,97zł wyświetli się klientowi pod opisem informacja "Możesz jeszcze potrzebować...":

livolo-podobne-mozesz-potrzebowac.jpg

i będzie wiedział, że aby mieć kompletny produkt musi mieć: Ramkę Livolo Moduł + Włącznik pojedynczy Livolo Moduł + Włącznik podwójny Livolo Moduł.  

Żeby ułatwić naszym klientom wyszukiwanie na naszym sklepie internetowym do wszystkich produktów, które są już kompletne dodajemy naklejkę "Komplet":

livolo-podobne-komplety.jpg

W naszym sklepie znajdują się setki produktów oznaczonych naklejką "Komplet". 

Kupując produkt oznaczony naklejką "Komplet", mamy pewność, że nie zabraknie nam żadnego mechanizmu, ramki czy plakietki

 

Kolejny temat, który warto poruszyć przy producencie Livolo to gniazda. 

Tak jak zostało wspomniane wyżej, jeżeli produkt ma naklejkę "Komplet" to wszystko jest jasne. Ok, ale co zrobić, gdy musimy sobie sami skompletować gniazda według naszego widzimisię? 

Livolo posiada tylko gniazda pojedyncze. Możemy je zamontować w ramce z włącznikami lub innymi gniazdami w ramkach wielokrotnych: 

ramka-2-podwojna-szklana-z-miejscem-na-jramka-5-pieciokrotna-szklana-livolo-modu

i tutaj w każdą taką "dziurę" może włożyć po jednym gnieździe pojedynczym: 

wlacznik-pojedynczy-dotykowy-gniazdo-pojgniazdo-pieciokrotne-zu-schuko-livolo-fu

O ile gniazda elektryczne zajmują jedno miejsce w ramce to nie będzie z tym problemu. 

Jeśli chodzi o gniazda USB, głośnikowe, komputerowe, telefoniczne, HDMI czy antenowe to w Livolo zajmują one pół miejsca.

  

Znaczy to, że w jednej ramce przeznaczonej na gniazda musimy włożyć 2 moduły. Nie muszą być takie same, mogą być dowolne.


Jeśli nie mamy potrzeby korzystania z drugiego gniazda zajmującego połowę miejsca, to zawsze może obok wybranego wstawić zaślepkę: 

otrzymując przykładowo: 

livolo-gniazdo-kombo-z-zaslepka.jpg