facebook pixel
Eleganckie minimalistyczne włączniki w mega wąskich ramkach Jung.

Eleganckie minimalistyczne włączniki w mega wąskich ramkach Jung.

Chyba każdy z nas potrafi narysować włącznik oświetlenia. To najczęściej kwadrat, wewnątrz którego znajduje się drugi, mniejszy kwadrat lub dwa identyczne prostokąty. Gdyby uważnie przyjrzeć się takim rysunku, dostrzeglibyśmy że ramki włącznika najczęściej są szerokie. Dlaczego? Ponieważ właśnie w takiej postaci występują na rynku. Poza nielicznymi wyjątkami – osprzętem firmy JUNG.

Minimalistyczne włączniki JUNG – wąska ramka i duże klawisze

Tym, co pierwsze rzuca się w oczy we włącznikach JUNG, jest ich bardzo wąska ramka. Niespotykana w innych włącznikach. Licząca zaledwie kilka milimetrów szerokości ramka, skutecznie podkreśla elegancki wygląd włączników klawiszowych. I kiedy jesteśmy przy klawiszach, również na nie trzeba zwrócić uwagę. Nie są to typowe klawisze. Od standardowych wyróżniają się bardzo dużym rozmiarem. Gdyby porównać dostępne na rynku włączniki, szybko się przekonamy że podobnego produktu nie posiada nikt inny.

Z czego wykonane są włączniki JUNG

Nie tylko projekt jest cechą charakterystyczną włączników i gniazdek JUNG. Również materiał, z którego osprzęt został wykonany, należy do górnej półki. W zdecydowanej większości produkty JUNG powstały przy użyciu duroplastu. To wyjątkowe tworzywo, charakteryzujące się dużą wytrzymałością, odpornością na działanie promieni UV oraz idealnie gładką powierzchnią. Z daleka włączniki mogą przypominać wykonane ze szkła, ale w rzeczywistości jest to tworzywo sztuczne. Łatwe i niewymagające skomplikowanego czyszczenia, barwione na jeden z dziesiątek kolorów palety RAL.

Gdzie stosować włączniki w cienkich ramkach?

Nie ma żadnych ograniczeń co do tego, gdzie należy stosować osprzęt elektryczny z wąskimi ramkami. Ich elegancki wygląd jest odpowiedni dla każdego rodzaju wnętrz. Włączniki tego typu znakmoicie sprawdzają się we wnętrzach mieszkalnych, jak i użytkowych. Bez względu na miejsce montażu, wnoszą powiew luksusu i zwracają na siebie uwagę starannym wykonaniem.

 

Jung LS990włączniki loft