facebook pixel
Celiane Slim - elegancja w każdym calu

Celiane Slim - elegancja w każdym calu

Projektanci serii Celiane Slim mówią zdecydowane STOP, dotychczas produkowanym włącznikom klawiszowym. To co było ich rozpoznawalnym elementem, zostało dziś zmienione nie do poznania.

We włącznikach Celiane Slim nie uświadczymy dużych i masywnych przycisków. Zostały one zastąpione wąskimi, a nawet bardzo wąskimi klawiszami, umieszczonymi na okrągłym panelu.
Na tym jednak nie kończą się zalety włączników Slim.

Ramki włączników Celiane Slim – inne od reszty

Wystarczy jedno spojrzenie na kompletny włącznik, aby zauważyć że ich ramka jest inna od pozostałych. Tradycjonaliści mogą oczywiście wybrać twarde ramki z tworzywa sztucznego. Są dostępne w wielu kolorach, a ich cena jest przystępna. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że ten kto decyduje się na designerskie włączniki, zechce również mieć ramki, które nie ustępują im wyglądem. Linia produktów Celiane Slim nie zawiedzie go pod tym względem. Na co możemy liczyć przy tak wielkim wyborze? 

- Ramki ze skóry – skórzane ramki włączników coraz częściej pojawiają się w ofercie różnych firm. W tym przypadku mamy do czynienia z bardzo estetycznie wykonanymi ramkami, w których skóra została kilka razy przeszyta dopasowaną kolorystycznie nicią. 

  

Trzeba przyznać, że całość tworzy bardzo sympatyczne zestawienie. 

- Ramki z aluminium – wybór eleganckiego aluminium na ramkę włącznika to dobra decyzja. Szczególnie jeśli jest to aluminium szczotkowane, na którym nie pozostają odciski palców. Czyszczenie tego metalu jest bardzo łatwe i nie trzeba stosować żadnych specjalnych środków lub preparatów. 

- Ramki ze szkła – naszym faworytem są włączniki Slim ze szklaną ramką. Połączenie wąskiego klawisza i błyszczących powierzchni ramek tworzy zachwycający efekt. Ten model włączników sprawdzi się dobrze w każdym pomieszczeniu. Szczególnie polecamy go do wnętrz o charakterze reprezentacyjnym, w których ważne jest zrobienie dużego wrażenia na gościach. 

Do kompletu producent wymyślił płaskie gniazda z serii Celiane, które robią piorunujące wrażenie. 

gniazdo-podwojne-plaskie-zu-legrand-celi