Szklane włączniki dotykowe livolo

Szklane włączniki dotykowe livolo

Mogłoby się wydawać, że o włącznikach i przyciskach myśli się pod koniec remontu, pozostawiając ten temat właściwie w zawieszeniu, od tak, niczym zabawę dodatkami przystępując do końcowego już doboru wykończeń. Okazuje się jednak, że zadziwiająco często kierowane są do nas pytania z wątpliwościami, prośbami o delikatne sugestie, bądź zaproponowanie konkretnym propozycji już na etapie projektu remontu mieszkania, czy budowy domu.
Allumia Ave Touch - luksusowe włączniki światła

Allumia Ave Touch - luksusowe włączniki światła

Czas na "odrobinę" luksusu. W naszej ofercie pojawił się włoski producent AVE, który na rodzimym rynku robi prawdziwą furorę. Nie dziwimy się nic a nic. Ukryte gniazda pod metalowymi lub szklanymi pokrywami wyglądają obłędnie.
Tłusty czwartek w Gniazdka.eu

Tłusty czwartek w Gniazdka.eu

Zapraszamy dziś do nas serdecznie :-) Podczas rozmowy z doradcą nie zabraknie kawy, ani pączka, także atmosfera podczas wybierania osprzętu instalacyjnego z pewnością będzie jeszcze bardziej miła niż dotychczas :-)
Wesołych Świąt! :-)

Wesołych Świąt! :-)

Zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, Wszystkim naszym klientom, kontrahentom i sympatykom życzymy my :-) Wesołych Świąt, Merry Christmas, Feliz Navidad, Frohe Weihnachten, Joyeux Noël, Veselé Vánoce, Веселата Коледа, God jul! Uprzejmie informujemy, że nasz sklep w okresie świątecznym jest otwarty następująco: do 22.12.2017 - działamy jak zwykle, czyli 8:00-16:00 25.12, 26.12 - spędzamy czas rodzinnie - salon zamknięty 27.12., 28.12...
Odebraliśmy certyfikat IPH

Odebraliśmy certyfikat IPH

Odbieramy certyfikat przynależności do Izby Przemysłowo-Handlowej w Toruniu także wchodzimy w Nowy Rok z nowymi pomysłami, z nowymi możliwościami, będzie fajnie
e-Gazele Biznesu

e-Gazele Biznesu

Zdobyliśmy wyróżnienie w Rankingu e-Gazel Biznesu. Jest to ranking najdynamiczniej rozwijających się MŚP e-commerce. W 2014 roku po raz pierwszy został opublikowany ranking „e-Gazel Biznesu”, w którym nagrodzone zostają najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w internecie o rocznych obrotach z przedziału od 50 tys. zł do 100 mln zł.
Jak dojechać?

Jak dojechać?

Poniżej umieszczamy mapkę z dojazdem do naszego Salonu Gniazdka.eu Serdecznie zapraszamy :-)
Gniazdka elektryczne z uziemieniem czy bez uziemienia ?

Gniazdka elektryczne z uziemieniem czy bez uziemienia ?

To jakie gniazdo jest nam potrzebne determinuje nam osprzęt, który będzie do niego podłączony. Lodówki, pralki czy mikrofalówki muszą być bezwzględnie uziemione. Stosowanie przy ich podłączaniu gniazd bez uziemienia jest wręcz niebezpieczne. Warto też zaopatrzyć w uziemienie gniazda do których będzie podłączony sprzęt RTV. Przy czym tak de facto w tym dziale wtyczkę umożliwiającą uziemienie urządzenia posiadają tylko telewizory. Wszelkiego rodzaju dekodery, modemy i routery posiadają płaskie...
Rodzaje gniazd elektrycznych

Rodzaje gniazd elektrycznych

Występują zarówno w werji z uziemieniem na trzy przewodu jak i bez uziemienia na dwa. Niektórzy stosują rozwiązanie z mostkowaniem na uziemienie żyły zerowej. Nie jest to jednak rozwiązanie zalecane bo niewłaściwe podłączenie lub późniejsze przeróbki instalacji mogą spowodować pojawienie się napięcia na kołku. Stosowanie uziemienia ma na celu zabezpieczenie przed pojawieniem się napięcia np. na metalowej obudowie w wypadu uszkodzenia urządzenia.
Protokół Z-Wave w teorii

Protokół Z-Wave w teorii

Z-Wave − protokół bezprzewodowy służący do połączenia w jedną, zdalnie sterowaną sieć wykorzystywany w systemach inteligentnego zarządzania budynkiem. Ideą protokołu z-wave jest synchronizacja urządzeń automatyki domowej w topologii mesh, tak zwanej sieci kratowej. Każde urządzenie komunikuje się z centralą inteligentnego zarządzania będąc zarazem przekaźnikiem sygnału dla innych urządzeń. Umożliwia to zbudowanie bezprzewodowej sieci zarządzania budynkiem o cztery razy większym zasięgu niż...
Szklane włączniki dotykowe livolo

Szklane włączniki dotykowe livolo

W naszej ofercie pojawiły się szklane dotykowe włączniki i gniazda od Livolo. W ofercie 3 serie FullMoon, TouchSwich i seria klapkowa Classic. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Nowa siedziba firmy

Nowa siedziba firmy

Nowa siedziba firmy w Toruniu przy ulicy Mazowieckiej 25C. Zapraszamy serdecznie na prezentacje.

iRobot – odkurzacze automatyczne

Od dziś posiadamy w ofercie automatyczne odkurzacze Roomba od iRobot. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą produktów, które potrafią wyręczyć człowieka z codziennych obowiązków.