facebook pixel

Filtruj według

Marka
Marka
Cena
Cena
Seria
Seria
Materiał
Materiał
Typ
Typ
Grupa kolorystyczna
Grupa kolorystyczna
Rodzaj
Rodzaj

Gniazda multimedialne

Multimedia są częścią naszego życia rodzinnego i zawodowego. Obraz i dźwięk wykorzystujemy zarówno w pracy, jak i podczas relaksu w domu. Aby korzystanie z wszystkich typów multimediów było łatwe i wygodne, warto zadbać o właściwy osprzęt. Gniazda multimedialne można w naszym sklepie znaleźć w dużym wyborze wariantów. Są to gniazda głośnikowe, gniazda HDMI do przesyłania obrazu wysokiej jakości, jak również gniazda USB lub VGA. Każdy rodzaj gniazd można tu odnaleźć w dużej ilości wariantów kolorystycznych i nie tylko. Zapewniamy Państwu wyłącznie gniazda multimedialne cenionych producentów, gwarantujące wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wygodę użytkowania. Również ich montaż jest niezwykle prosty i odbywa się przy użyciu klasycznych puszek elektrycznych. Tak jak w przypadku innych gniazd, tak również gniazda multimedialne występują jako gniazda natynkowe i podtynkowe. Gniada multimedialne można również kupić w wielu ciekawych kolorach – od białego, poprzez srebrne i złote, aż po kolory niestandardowe, takie jak czarne, grafitowe i inne.

Gniazda multimedialne początkowo oferowane z myślą o biurach, salach konferencyjnych i pracowniach multimedialnych stopniowo wkroczyły do naszych domów. Te produkty są odpowiedzią na potrzeby nowoczesnych właścicieli domów, mieszkań. Gniazda multimedialne posiadają w swojej ofercie różnego typu wejścia między innymi: głośnikowe, BNC, RCA, USB oraz HDMI a także starsze VGA. W ten sposób fan nowoczesnych multimediów może w prosty i szybki sposób podłączyć wszystkie potrzebne mu urządzenia i stworzyć swój multimedialny świat. 
Gniazda głośnikowe dzielimy na zaciskowe oraz RCA lub z wyjściem Jack. Zależnie od potrzeb możemy wybrać dowolne gniazdo w układzie podwójnym lub poczwórnym. Oczywiście w ścianie należy przeprowadzić kable głośnikowe, które będą podłączone do głośników sufitowych lub innych stojących.

Jest 381 produktów.

Pokazano 1-36 z 381 pozycji
Aktywne filtry