Radia podtynkowe

W tej kategorii znajdują się radia podtynkowe montowane do puszek instalacyjnych. Można dzięki temu doprać radio do reszty osprzętu.

radio-i-glosniki

Radia podtynkowe są często określane przez klientów jako "radio w kontakcie" lub "radio do gniazd". Do radia powinniśmy dobrać głośnik lub dwa głośniki do systemu stereo, który możemy zamontować do puszek obok modułu radia lub w innej części pomieszczenia.

podkategorie w Radia podtynkowe

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-36 z 62 pozycji
Aktywne filtry
Radia podtynkowe to bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązania, które mogą być instalowane w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych – biurach lub sklepach. Radio podtynkowe ma niewielkie rozmiary tradycyjnego włącznika, dzięki czemu mogą być montowane w klasycznych puszkach. Ich popularna nazwa to radia do gniazd lub radia w gniazdach. Radia podtynkowe występują zarówno w wersji zintegrowanej z głośnikiem, jak również głośniki można zainstalować oddzielnie w innych częściach pomieszczenia, łącząc je przewodami z jednostką centralną. radio podtynkowe do zabudowy gira Cyfrowe radia podtynkowe są bardzo wygodne w użytkowaniu. Sterowanie odbywa się przyciskami, a samo radio posiada czytelny wyświetlacz, na którym prezentowana jest częstotliwość danej stacji. Radia podtynkowe mogą być wyposażone w pamięć stacji oraz wiele innych funkcji, jak zegar lub alarm. Osoby ceniące komfort użytkowania, znajdą w naszym sklepie radia podtynkowe z obsługą bezprzewodową, czyli wyposażone w pilot zdalnego sterowania, działający tak jak w klasycznym sprzęcie RTV. Wszystkie radia podtynkowe można łączyć z dedykowanymi ramkami, występującymi w komplecie lub do osobnego zakupienia. Obudowy wykonane z tworzyw sztucznych lub stali gwarantują dużą wytrzymałość i są łatwe w czyszczeniu.