facebook pixel

Filtruj według

Łączniki

Łączniki elektryczne zwane też włącznikami lub wyłącznikami występują w najróżniejszych wersjach i kolorach z podświetleniem lub bez.

włączniki szklane obzor decente

Wyróżnić możemy włączniki standardowe pojedyncze i podwójne stosowane do obsługi lamp sufitowych w naszych domach a także łączniki schodowe i łączniki krzyżowe używane najczęściej na klatach schodowych. Obsługą rolet zewnętrznych odbywa się przy pomocy włączników żaluzjowych, roletowych na przycisk lub kluczyk. Popularne stały się także ściemniacze światła, które pozwalają zmniejszenie mocy światła przez co pomieszczenie staje się bardziej nastrojowe.

Synonimy dla słowa włącznik: guzik, klawisz, prztyczek, przycisk, pstryczek, wyłącznik, kontakt


włączniki retro THPG nowoczesne włączniki dotykowe Livolo ściemniacze Govena

Włączniki retro w starym stylu

włączniki w stylu retro

Moda na styl vintage staje się popularna nie tylko wśród wnętrz mieszkalnych, ale również wkracza w obiekty hotelowe i lokale gastronomiczne. Miłość do epoki rozwija się nie tylko w Polsce, ale również całej Europie. Włączniki stanowią idealne uzupełnienie hotelowych pokojów i sal restauracyjnych, które postanowiono utrzymać w klasycznym wystroju z lat 30, 40, 50 i 60 oraz 70 XX wieku. Włączniki retro są dostępne w sprzedaży w dużej liczbie wzorów, a jednym z ich wiodących producentów jest hiszpańska firma Fontini. Włączniki vintage tej marki występują jako włączniki oświetleniowe i gniazdka, w obudowach bakelitowych, porcelanowych oraz metalowych. Włączniki pomimo że stylizowane na modę retro, przystosowane są do montażu w standardowych puszkach elektrycznych i występują jako włączniki natynkowe i podtynkowe. Duży wybór ramek – również wykonanych w/w materiałów jak i drewna, pozwala każdemu włącznikowi nadać indywidualny wygląd, jeszcze lepiej komponując go z wystrojem pomieszczenia.

Hiszpańskie włączniki od Fontini

włączniki w stylu retro

Spośród wielu rodzajów włączników retro występujących na rynku, produkty Fontini cieszą się szczególnie dużą sympatią. Dlaczego? Ponieważ jest to firma z ponad 60 letnią historię w produkcji osprzętu i akcesoriów elektrycznych. Włączniki i pstryczki elektryczne Fontini są oferowane klientom w ponad 40 krajach świata, a za ich rzemieślniczą produkcję odpowiada blisko 50 pracowników, zatrudnionych w fabryce w Barcelonie. Włączniki vintage Fontini wyróżniają się wieloma cechami od konkurencyjnych produktów, ale tym co jest numerem jeden na tej liście, to estetyka. Ciekawe i bardzo zróżnicowane wzornictwo garściami czerpie z najlepszych projektów włączników, również tych z epoki przed i międzywojennej. Korzystanie z osprzętów Fontini pozwala stworzyć spójny projekt wnętrz, wiernie oddający klimat minionych lat. Wygląd, jak i samo działanie włączników jest misternie odwzorowaną kopią starodawnych włączników, które dziś są obiektem pożądania niejednego kolekcjonera antyków i gadżetów z epoki.

Nowoczesne, szklane włączniki dotykowe

nowoczesny szklany włącznik dotykowy

Do nowoczesnych wnętrz idealnie wkomponują się dotykowe włączniki marki Livolo. Panele ze szkła krytalicznego wyglądają niesamowicie nadając wnętrzu, w którym są zamontowane ekskluzywnego charakteru. Produkty Livolo cechuje bardzo wysoka jakość i niezawodność co potwierdzają liczne pozytywne opinie w internecie. Bardzo dużym plusem Livolo jest bardzo atrakcyjna jak na tego typu osprzęt cena. W ofercie firmy znajdziemy kompletny wybów dotykowych włączników (schodowe, roletowe, ściemniacze), również w wersji sterowanej radiowym pilotem, jak i oromny wybór gniazd specjalistycznych (antenowe, internetowe, głośnikowe, USB, HDMI, Ładowarka). Dzięki zastosowaniu ogromnej ilości dostępnych akcesoriów system Livolo oprócz walorów estetycznych dostarcza również kompleksowe rozwiązania praktyczne dostosowane do indywiduualnych potrzeb klienta..